Pro vaši spokojenost vám nabízíme komplexní služby ve všech oborech stomatologie včetně těch nejmodernějších jako jsou např. keramické fazety, šetrné bělení zubů, dentální hygiena, implantologie či chirurgie. Připravili jsme pro vás užitečné informace o službách, které poskytujeme.

Bezbolestné ošetření - Analgosedace

Každý zákrok, který je, nebo by mohl být bolestivý či nepříjemný, provádíme v místním znecitlivění. Lokální anestézie ale mnohdy nestačí.

Bělení zubů

Bělení zubů je populární metodou, jak se zbavit skvrn a pigmentu na povrchu zubů, dodat zubům mladší zářivý vzhled a navrátit si ztracené sebevědomí.

Dentální hygiena

Zubní, nebo také dentální hygiena představuje účinnou péči o zuby a prevenci lehkých i závažnějších onemocnění včetně paradentózy.

Endodontické ošetření

Endodontické ošetření (endodoncie) se zaměřuje na léčbu zubního kazu v pokročilém stádiu, kdy infekce pronikla tak hluboko do zubu, až vznikl zánět nervu.

Chrániče zubů pro sportovce

Chrániče zubů jsou jedním z preventivních opatření poranění chrupu. Nabízíme jejich zhotovení na míru v mnoha barevných kombinacích.

Mikroskopická stomatologie

Mikroskopická stomatologie je progresivní obor zubního lékařství. Ošetření dutiny ústní je poměrně náročné, stomatolog se musí orientovat na velice malém prostoru s minimálním přístupem přirozeného světla.

Ortodoncie

Tato část moderní stomatologie se zabývá nápravě poloh zubů pomocí rovnátek. Můžete použít rovnátka fixní (v současnosti více používaná s vyšší úspěšností) nebo snímací.

Paradentologie

Paradentóza je zánětlivé onemocnění postihující závěsný aparát zubu, dáseň a v pokročilém stádiu i kost. Léčbě zánětu dásní (parodontitidy) se věnuje paradentologie, obor stomatologie.

Preventivní prohlídky

Pravidelné prohlídky u stomatologa umožňují včasné odhalení problémů a zaručí vyšší úspěšnost léčby. Je rozšířeným mýtem, že co je nemocné, bolí.

Protetická stomatologie

Protetická stomatologie umožňuje nahradit ztracené části zubů, celé zuby, případně skupiny zubů.

Stomatochirurgie

Trápí vás osmičky nebo chcete zavést zubní implantát? Obor stomatochirurgie se zabývá extrakcí zubů moudrosti, zavedením zubních implantátů, korekcí kostních změn.

Záchovná stomatologie

Nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz. Průběh tohoto onemocnění má několik stádií, od povrchového kazu až po kaz zasahující do zubního nervu.

Zubní implantáty

Chcete třetí zuby? Zubní implantáty už dnes nejsou žádná rarita, popularita implantologie jakožto specifického oboru stomatologie v posledních letech stoupá.